Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

sejm

Sprowadzasz na potrzeby firmy samochód? Sprawdź, czy nie grozi ci kara miliona złotych - MŚP - małe i średnie przedsiębiorstwa - sektor małych i średnich przedsiębiorstw - GazetaPrawna.pl

15 March 2018

Do specjalnego rejestru muszą się wpisać nie tylko komisy samochodowe, ale każdy przedsiębiorca sprowadzający na potrzeby działalności gospodarczej auto albo... rower. Jeśli tego nie zrobi, grozi mu kara do 1 mln zł. - GazetaPrawna.plhttp://serwisy.gazetaprawna.pl/msp/artykuly/1110561,rejestr-oplat-recyzklingowych-jakie-kary-dla-firm.html ... wiecej..

sejm

Opłaty produktowe i wpis do rejsetru przy sprowadzeniu sprzętu z zagranicy - Forbes

15 March 2018

Przedsiębiorcy, którzy na potrzeby firmy sprowadzają auta, rowery, ciągniki, czy nawet elementy ich wyposażenia muszą wpisać się do specjalnego rejestru. czytaj więcej na forbes.pl...https://www.forbes.pl/prawo-i-podatki/oplaty-produktowe-i-wpis-do-rejsetru-przy-sprowadzeniu-sprzetu-z-zagranicy/ct6xezn ... wiecej..

sejm

SPRAWOZDANIA - OSTATNI DZIEŃ

15 March 2018

Przypominamy wszystkim prowadzącym stacje demontażu o obowiązku złożenia rocznego  sprawozdania o pojazdach wycofanych z eksploatacji za 2017 r.Sprawozdanie składamy do  Marszałka Województwa właściwego ze względu na miejsce prowadzenia stacji demontażu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Sprawozdanie składamy w wersji ... wiecej..

sejm

Udział przedstawiciela Stowarzyszenia FORS – Pana Prezesa Adama Małyszko w Konferencji „Współpraca administracji rządowej i samorządowej – niezbędne narzędzie poprawy jakości powietrza w Polsce” - 5.03.2018 r. zorganizowanej przez Senat RP

08 March 2018

Informujemy, że w dn. 05.03.2018 r. Pan Prezes Adam Małyszko wziął udział w Konferencji „Współpraca administracji rządowej i samorządowej – niezbędne narzędzie poprawy jakości powietrza w Polsce” zorganizowanej przez Senat RP. W trakcie dyskusji Pan Prezes zaapelował o przywrócenie programu ... wiecej..

sejm

Wpis do rejestru – spotkanie w Ministerstwie Środowiska

02 March 2018

W dniu 27 lutego 2018 r. przedstawiciele FORS Pan Prezes Adam Małyszko i Pani Wiceprezes Zarządu Agnieszka Misiejuk spotkali się w Ministerstwie Środowiska z zastępcą Dyrektora Departamentu Gospodarki Odpadami Panią Bogusławą Brzdąkiewicz wraz z osobami towarzyszącymi. Przedmiotem spotkania były m.in. problemy i ... wiecej..

sejm

Udział Prezesa Stowarzyszenia FORS – Pana Adama Małyszko w posiedzeniach sejmowych komisji w dn. 28.02.2018 r.

02 March 2018

Informujemy, że w dniu 28.02.2018 r. o godzinie 9.00 odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji do Spraw Petycji. Podczas posiedzenia odbyło się rozpatrzenie petycji Stowarzyszenia FORS w sprawie zmiany ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z ... wiecej..

sejm

Będzie dostęp do informacji o sposobach testowania części.

27 February 2018

Z opinii prawnej prezentowanej poniżej wynika, że producent lub importer części jest zobowiązany bezpłatnie udzielić informacji w takim zakresie jaka jest niezbędna prowadzącemu stację demontażu. W dniu jutrzejszym sejmowa Komisja do Spraw Petycji rozpatrzy wniesioną przez Stowarzyszenie FORS petycję. W załączeniu ... wiecej..

sejm

Wpis do rejestru - problemy przedsiębiorców

21 February 2018

Stowarzyszenie FORS prezentuje poniżej dokument opisujący problematykę związaną z wpisem do rejestru, o którym mowa w Ustawie z dn. 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią dokumentu.- Wpis do rejestru - problemy przedsiębiorców ... wiecej..

sejm

Oferta firmy kurierskiej prezentowana podczas Spotkania Informacyjnego 23.01.2018 r. - informacja

13 February 2018

Szanowni Członkowie,Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertą firmy kurierskiej ,zaprezentowaną podczas Spotkania Informacyjnego 23.01.18 r. w Warszawie zapraszamy do kontaktu za sekretariatem Stowarzyszenia FORS. Sekretariat udostępni zainteresowanym członkom Stowarzyszenia ofertę przedstawioną przez firmę kurierską podczas Spotkania Informacyjnego.Sekretariat FORS   ... wiecej..

sejm

Kontakt z firmą Orzeł Surowce Sp. z o.o.

13 February 2018

Szanowni Członkowie,Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą z firmą Orzeł Surowce Sp. z o.o. zapraszamy do kontaktu z Panem Wojciechem Czaczkowskim - przedstawicielem firmy.Poniżej prezentujemy bezpośredni kontakt:Wojciech Czaczkowski  Orzeł Surowce Sp. z o.o. ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom, ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl