Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

KOMUNIKAT FORS!

KOMUNIKAT FORS!

Opublikowany 12 February 2018

W związku z uruchomieniem rejestru, o którym mowa w art.49 ust.1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, z dniem 24 stycznia 2018 r wszyscy wprowadzający pojazdy na polski rynek przed rozpoczęciem działalności muszą uzyskać wpis do rejestru. Do wniosku, który ... wiecej..

Oferta odbioru zużytych opon dla członków FORS. - REMI SERWIS AUTO

Oferta odbioru zużytych opon dla członków FORS. - REMI SERWIS AUTO

Opublikowany 06 February 2018

Przyjmiemy każdą ilość opon osobowych, dostawczych i ciężarowych dostarczonych do naszej siedziby.Wystawiamy kartę przekazania odpadu, proces recyklingu R 1.Więcej informacji udzielimy pod numerem tel. 536-571-571P.U.H. REMI SERWIS AUTO s.cul. Przemysłowa 38 26-052 Nowiny ... wiecej..

Nowa baza danych o odpadach: Urzędy zasypane śmieciową robotą - GAZETA PRAWNA

Nowa baza danych o odpadach: Urzędy zasypane śmieciową robotą - GAZETA PRAWNA

Opublikowany 02 February 2018

Pół roku na uzupełnienie danych kilkudziesięciu tysięcy firm. To właśnie czeka marszałków w związku z uruchomieniem bazy danych o odpadach, więcej na:http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/1100711,nowa-baza-danych-o-odpadach-samorzad-urzedy.html ... wiecej..

Dostępne już są wszystkie prezentacje z Noworocznego Spotkania Informacyjnego FORS

Dostępne już są wszystkie prezentacje z Noworocznego Spotkania Informacyjnego FORS

Opublikowany 30 January 2018

Prezentacje ze spotkania:Informacje ogólne dotyczące rynku recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji – podsumowanie 2017 roku.Zmiany w przepisach dotyczących odpadów: transport odpadów, BDO, obowiązkowe decyzje na zbieranie lub przetwarzanie części - odpadów.Dane osobowe w stacji demontażuRoczne sprawozdanie o pojazdach wycofanych z ... wiecej..

Materiały ze Spotkania Informacyjnego -

Materiały ze Spotkania Informacyjnego -

Opublikowany 25 January 2018

Noworoczne Spotkanie Informacyjne   23 stycznia 2018 r. w Centrum Konferencyjnym PIAP w Warszawie odbyło się doroczne Spotkanie Informacyjne Stowarzyszenia FORS. Spotkania te od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a liczny udział (blisko 120 osób) dowodzi potrzeby imprez, na których można przypomnieć sobie, jak właściwie przygotować sprawozdanie ... wiecej..

Rejestr rusza, a także  nowe wymagania dla transportu odpadów  od 24 stycznia 2018 r.

Rejestr rusza, a także nowe wymagania dla transportu odpadów od 24 stycznia 2018 r.

Opublikowany 24 January 2018

Komunikat Ministra Środowiska z dnia 24 stycznia 2018 r. w sprawie daty utworzenia rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadamiRozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów.link do strony BDO (wnioski do pobrania)Dalej nie znamy daty utworzenia ... wiecej..

Noworoczne Spotkanie Informacyjne FORS - komunikat

Noworoczne Spotkanie Informacyjne FORS - komunikat

Opublikowany 17 January 2018

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia FORS,W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Noworocznym Spotkaniem Informacyjnym, które odbędzie się 23 stycznia br. w Warszawie,  uprzejmie informujemy, że w dniu 19 stycznia br. lista zgłoszeń zostanie definitywnie zamknięta.Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z uzupełnionym o ... wiecej..

Coraz większa świadomość konsumentów - artykuł  na WP.PL

Coraz większa świadomość konsumentów - artykuł na WP.PL

Opublikowany 12 January 2018

Wymieniłeś silnik na niesprawny? Sprawdź, do czego masz prawo. https://autokult.pl/30634,wymieniles-silnik-na-niesprawny-sprawdz-do-czego-masz-prawo ... wiecej..

Z cyklu: Edukacja Ekologiczna FORS

Z cyklu: Edukacja Ekologiczna FORS

Opublikowany 09 January 2018

Spalanie odpadów, w szczególności tych łatwopalnych, pochodzących z nielegalnego demontażu pojazdów, to źródło ogromnej ilości toksyn zatruwających środowisko naturalne. Dlatego też Stowarzyszenie FORS od wielu lat nagłaśnia problem „szarej strefy” i promuje legalny demontaż pojazdów wycofanych z eksploatacji. Według naszych szacunków ... wiecej..

Noworoczne Spotkanie Informacyjne FORS - 23 Stycznia 2018 r.

Noworoczne Spotkanie Informacyjne FORS - 23 Stycznia 2018 r.

Opublikowany 03 January 2018

Szanowni Państwo,Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów FORS zaprasza Państwa na „Noworoczne spotkanie informacyjne”, które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018 roku w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 202 – Sala Konferencyjna PIAP, rejestracja od godz.9.30„Noworoczne spotkanie informacyjne” to w zmodyfikowanej formule, kontynuacja corocznych ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl