Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Stanowisko FORS dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (druk nr 1234) oraz Poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw - druk nr 1197

21 February 2017

Informujemy, że w dniu dzisiejszym 21.02.2017 r. Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów przekazało do klubów i kół poselskich oraz do wiadomości do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów stanowisko Stowarzyszenia dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (druk nr 1234) oraz Poselskiego projektu ... wiecej..

sejm

Pisemna informacja Ministra Środowiska nt. recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w Polsce – stan obecny i zagrożenia,

17 February 2017

Stowarzyszenie FORS zachęca do zapoznania się z pisemną informacją Ministra Środowiska nt. recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w Polsce – stan obecny i zagrożenia, przedłożoną  podczas posiedzenia Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami w dniu 8 lutego 2017 r. Poniżej prezentujemy informację ... wiecej..

sejm

Artykuł „500 plus” wspiera branżę złomową"

17 February 2017

Złomujemy więcej czy mniej ?W związku z opublikowanym artykułem w tygodniku Wprost, w którym poinformowano czytelników o 100 % wzroście kasowanych pojazdów, publikujemy Państwu oficjalne dane z 2016 r.Ogólna ilość nie spadła tak dramatyczne jak podają niektórzy przedsiębiorcy i nie wzrosła tak ... wiecej..

sejm

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA FORS 2017

16 February 2017

Szanowni Członkowie,Przypominamy, że już 28 lutego 2017 r. w hotelu Airport Okęcie **** w Warszawie odbędzie się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia FORS, które połączone będzie z częścią informacyjną (informacje dotyczące m.in. obliczania opłaty za nie osiągnięcie poziomu odzysku i ... wiecej..

sejm

Artykuł "Efektywny eksport części" w kwartalniku RECYKLING

15 February 2017

Informujemy, że w kwartalniku RECYKLING nr 1 (185) 2017 ukazał się artykuł "Efektywny eksport części". Artykuł powstał w oparciu m.in. o informacje zaprezentowane podczas I Międzynarodowej Konferencji "RECYKLING 2017" zorganizowanej przez Stowarzyszenie FORS. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią artykułu, ... wiecej..

sejm

Petycja firmy AMBIT w Sejmie.

10 February 2017

W dniu 8 lutego Sejmowa Komisja do spraw Petycji rozpatrzyła petycję firmy Ambit w sprawie zaniechania poboru opłaty za brak sieci w 2016 r.Ze streszczeniem posiedzenia komisji w tej sprawie  można zapoznać się na stronie http://www.polskiautohandel.pl/2017/02/10/recykling-w-sejmie/ lub obejrzeć na stronie Sejmu  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp?page=2#73665A9AC119C6C0C12580BC002CDD0B  ... wiecej..

sejm

Spotkanie w Sejmie w sprawach dotyczących recyklingu pojazdów w dniu 8 lutego 2017 r. i inne działania dotyczące branży

09 February 2017

Szanowni Państwo, W dniu 8 lutego 2017 r. w Sejmie odbyło się posiedzenie Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami, które w całości poświęcone było sprawom związanym z recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Podczas tego spotkania Prezes Adam Małyszko omówił główne ... wiecej..

sejm

KOMUNIKAT W SPRAWIE ODBIORU OPON

08 February 2017

Szanowni Członkowie,W związku z wprowadzonymi w ostatnim czasie opłatami za odbiór opon, miło nam poinformować, że w ramach porozumienia z Centrum Utylizacji Opon zostało wyznaczone kolejne miejsce, w którym będą przyjmowane bezpłatnie zużyte opony przywiezione do końca lutego br. przez prowadzących stacje demontażu należących ... wiecej..

sejm

Artykuł "Recycling Businesses"

06 February 2017

Szanowni Państwo,Prezentujemy poniżej artykuł "Recycling Businesses" z dziennika Daily Automotive News. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią prezentowanego artykułu:- Artykuł "Recycling Businesses" PL-Artykuł "Recycling Businesses" ENGSekretariat Stowarzyszenia FORS ... wiecej..

sejm

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA FORS 2017

03 February 2017

Szanowni Członkowie,Informujemy, że 28 lutego 2017 r. w hotelu Airport Okęcie **** w Warszawie odbędzie się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia FORS, które połączone będzie z częścią informacyjną. Poniżej prezentujemy zaproszenie , program, kartę zgłoszenia oraz projekt uchwały w sprawie ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl