Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Z ŻYCIA STOWARZYSZENIA

07 October 2017

    W ubiegłym tygodniu oprócz Konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie FORS, miały miejsce również inne wydarzenia. W dniu 28 września 2017 r. Prezes FORS Adam Małyszko uczestniczył w oficjalnych obchodach 25- lecia Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Obchody połączone były z Konferencją, która odbyła w sali konferencyjnej ... wiecej..

sejm

"Wirtualny lexus, fikcyjna kradzież. Tylko pieniądze miały być prawdziwe"

06 October 2017

Informujemy, że na portalu www.tvp.info.pl znajduje się artykuł "Wirtualny lexus, fikcyjna kradzież. Tylko pieniądze miały być prawdziwe" opisujący nowy rodzaj oszustwa motoryzacyjnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią artykułu , do którego link prezentujemy poniżej: https://www.tvp.info/34281115/wirtualny-lexus-fikcyjna-kradziez-tylko-pieniadze-mialy-byc-prawdziweSekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Relacja z II Międzynarodowej Konferencji FORS

04 October 2017

Foto relacjaPrezentacje z konferencji    Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów FORS już od 18 lat organizuje jesienne konferencje poświęcone tematyce recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Tegoroczna konferencja po raz drugi miała wymiar międzynarodowy. II Międzynarodowa konferencja RECYKLING W KRAJU I NA ŚWIECIE odbyła się 26 września 2017 ... wiecej..

sejm

Prezentacje z II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE

29 September 2017

Informujemy, że na stronie internetowej http://konferencja.fors.pl/   znaleźć mogą Państwo wszystkie prezentacje przedstawione podczas II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE, która odbyła się 26 września br. w Warszawie. Ponadto informujemy, że w najbliższym czasie zamieścimy na naszej stronie internetowej notatkę ... wiecej..

sejm

Petycja Stowarzyszenia FORS

22 September 2017

Informujemy, że w dniu 22 września br. Stowarzyszenie FORS wysłało petycję dot.zmiany przepisów ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (Dz. U. z 2016 r. poz. 803, tj. z późn. zm.) w zakresie nałożonego na ... wiecej..

sejm

Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie odpadów, które podlegają próbie strzępienia odpadów pochodzących z pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sposobu jej wykonania

15 September 2017

Informujemy, że na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie odpadów, które podlegają próbie strzępienia odpadów pochodzących z pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sposobu jej wykonania, Link do projektu rozporządzenia prezentujemy poniżej:http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12303004/katalog/12458416#12458416Prosimy o nadsyłanie uwag na adres ... wiecej..

sejm

Uroczysta Kolacja - informacja dla Gosci oraz uczestników Konferencji

13 September 2017

Szanowni Państwo,Stowarzyszenie FORS informuje, że uroczysta kolacja z udziałem gości i uczestników II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE rozpocznie się o godzinie 20 w Sali Konferencyjnej Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Wszystkich zaproszonych gości oraz osoby, które zgłoszą ... wiecej..

sejm

Pokaz maszyn dla stacji demontażu

02 September 2017

   Członek Stowarzyszenia FORS -- firma PAKIET – SERDECZNIE ZAPRASZA wszystkich uczestników II Międzynarodowej Konferencji na pokaz systemu demontażu samochodów CDS SCORPION zamontowanego na maszynie przeładunkowej TEREX-FUCH MHL 320 . System umożliwia szybki demontaż pojazdów przy jednoczesnej redukcji czasu oraz LICZBY ZATRUDNIONYCH osób demontujących ... wiecej..

sejm

Uważaj na naciągaczy niewykorzystanych składek OC

29 August 2017

Informujemy, że pod linkiem https://sds4.wp.tv/2926532-l.mp4 znajduje się informacja o nieuczciwych naciągaczach niewykorzystanych składek OC. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Zaproszenie - Invitation

28 August 2017

Zaproszenie na II Międzynarodową Konferencję "RECYKLING W KRAJU I NA ŚWIECIE"     Invitation to the second international conference "NATIONAL AND WORLDWIDE VEHICLES RECYKLING" ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl