Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

sejm

Posiedzenie EGARA w Helsinkach - 19-05-2017 z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia FORS

19 May 2017

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 19.05.2017 r. rozpocznie się kolejne Posiedzenie Stowarzyszenia EGARA, z udziałem przedstawicieli FORS: Pana Prezesa Adama Małyszko, Pani Wiceprezes Marty Witkowskiej oraz Pani Skarbnik Joanny Gawryluk-Dąbrowskiej organizowane w Helsinkach. Posiedzenie odbędzie się z udziałem m.in. przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury - udział przedstawiciela FORS

11 May 2017

Informujemy, że w dniu 10.05.2017 r. odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury. Podczas posiedzenia rozpatrzono m.in. informację Najwyższej Izby Kontroli o wynikach kontroli dopuszczania pojazdów do ruchu drogowego.[g.12.21.00] Podczas dyskusji głos zabrał Pan Adam Małyszko - Prezes Stowarzyszenia FORS sygnalizując fakt ... wiecej..

sejm

NIK o stacjach kontroli pojazdów - audycja w Radio Zachód

21 April 2017

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą  audycją "NIK o stacjach kontroli pojazdów" przeprowadzoną w Radiu Zachód. Poniżej przekazujemy bezpośredni link do audycji:http://www.zachod.pl/radio-zachod/audycje/otwarty-mikrofon/nik-o-stacjach-kontroli-pojazdow/#more-653807 Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Komisji do Spraw Kontroli Państwowej - udział przedstawiciela FORS

21 April 2017

Informujemy, że w dniu 20.04.2017 r. odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji do Spraw Kontroli Państwowej. Podczas posiedzenia rozpatrzono m.in. informację Najwyższej Izby Kontroli o wynikach kontroli dopuszczania pojazdów do ruchu drogowego.[g.11.16.05] Podczas dyskusji głos zabrał Pan Adam Małyszko - Prezes Stowarzyszenia ... wiecej..

sejm

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego - udział przedstawiciela FORS

20 April 2017

Informujemy, że w dniu 19.04.2017 r. odbyło się kolejne posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. Udział w posiedzeniu wziął Pan Adam Małyszko - Prezes Stowarzyszenia FORS. Podczas posiedzenia przedstawiono przygotowaną przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców prezentację projektu ... wiecej..

sejm

XII Konferencja „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego” -Udział Przedstawiciela FORS

13 April 2017

W dniu 12 kwietnia 2017 roku odbyła się w Warszawie XII Konferencja „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego” zorganizowana przez ABRYS oraz CECED Polska.Podczas debaty, w której uczestniczyli: Dariusz Piontkowski, Łukasz Sosnowski, Michał Konownik, Julia Patorska oraz Grzegorz Skrzypczak głos ... wiecej..

sejm

17 Międzynarodowy Kongres Recyklingu Pojazdów - 22-24 marca 2017 r., Berlin.

13 April 2017

Szanowni Państwo,W dniach 22-24 marca 2017 roku w Berlinie miał miejsce 17 Międzynarodowy Kongres Recyklingu Pojazdów, na którym spotkali się przedstawiciele branży, politycy i naukowcy z całego świata.  Swoje wystąpienia przygotowali m.in. reprezentanci Komisji Europejskiej oraz stowarzyszeń, których jako FORS jesteśmy członkiem: Automotive Recyclers Association ... wiecej..

sejm

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

13 April 2017

Pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.,radosnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, dużo wiosennego nastroju każdego dnia oraz Wesołego Alleluja życzy Zarząd Stowarzyszenia FORS ... wiecej..

sejm

Więcej o akcyzie

11 April 2017

Informujemy, ze na portalu www.polskiautohandel.pl znaleźć mogą Państwo artykuł , "O Akcyzie w Sejmie" prezentujący m.in. relację z ostatniego posiedzenia sejmowej Komisji Finansów Publicznych, z dn. 6.kwietnia br., w którym udział wziął Pan Adam Małyszko - Prezes Stowarzyszenia FORS. Poniżej prezentujemy link do artykułu:http://polskiautohandel.pl/2017/04/11/o-akcyzie-w-sejmie/ Zachęcamy ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Podkomisji ds. monitorowania gospodarki odpadami - udział przedstawiciela FORS

07 April 2017

W dniu 6 kwietnia br. Pan Prezes Adam Małyszko wziął również udział w posiedzeniu sejmowej Podkomisji ds. monitorowania gospodarki odpadami. Tematem posiedzenia była informacja Ministra Środowiska na temat gospodarki zużytymi oponami - rozwiązania prawne, możliwości, trudności - stan obecny i perspektywy. Podczas dyskusji Pan ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl