Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Udział przedstawiciela FORS w posiedzeniu sejmowej Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami

22 June 2017

W dniu 21 czerwca 2017 r. Prezes Stowarzyszenia FORS – Pan Adam Małyszko wziął udział w posiedzeniu sejmowej Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami. Posiedzenie Podkomisji dotyczyło realizacji zasady rozszerzonej odpowiedzialności producenta w kontekście zagospodarowania odpadów opakowaniowych pochodzących z gospodarstw ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury - udział przedstawiciela FORS

20 June 2017

Informujemy, że w dniu 20.06.2017 r. odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury z udziałem Pana Ministra Jerzego Szmita. Podczas posiedzenia odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym (druk nr 1454), które uzasadniał Pan poseł ... wiecej..

sejm

II Study Tour USA 2017

14 June 2017

           Szanowni Państwo,    Mając na uwadze sukces ubiegłorocznego wyjazdu studyjnego do USA, zamierzamy powtórzyć to przedsięwzięcie. Tym razem do swoich stacji demontażu zapraszają nas przedsiębiorcy z Teksasu. Zobaczcie Państwo z nami jak wygląda biznes związany z wrakami samochodowymi w USA, jak jest zorganizowany ... wiecej..

sejm

NIK o zarządzaniu zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym

09 June 2017

Informujemy, że na stronie internetowej Najwyższej Izby Kontroli opublikowano raport o zarządzaniu zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym w Polsce. Poniżej prezentujemy link do raportu NIK:https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-zarzadzaniu-zuzytym-sprzetem-elektrycznym-i-elektronicznym.htmlSekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa - udział przedstawiciela FORS

09 June 2017

W dniu 8 czerwca br. Pan Tomasz Pawlik - Sekretarz  Zarządu FORS wziął udział w posiedzeniu sejmowej Komisji Infrastruktury. Tematem posiedzenia było Rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1543). Podczas dyskusji Pan Tomasz Pawlik podjął ... wiecej..

sejm

RAPORT SAMAR - IMPORT Maj 2017 - sprowadzamy mniej, ale nadal starocie

06 June 2017

Informujemy, że ukazał się raport IMPORT Maj 2017 przygotowany przez IBRM SAMAR. Poniżej prezentujemy link do informacji o raporcie:http://www.samar.pl/__/3/3.a/93884/3.sc/11/Maj-2017---sprowadzamy-mniej--ale-nadal-starocie.html?locale=pl_PLZachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią raportu.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Interpelacja nr 12708 - do ministra spraw wewnętrznych i administracji w sprawie zabezpieczenia pojazdów i ich części przed kradzieżą

02 June 2017

Informujemy, że w dn. 22 maja br. Pan Poseł Tadeusz Dziuba złożył Interpelację - do ministra spraw wewnętrznych i administracji w sprawie zabezpieczenia pojazdów i ich części przed kradzieżą. W interpelacji Pan Poseł przytacza m.in. częsty przypadek sprowadzania wraków, które docelowo ... wiecej..

sejm

Raport PARK POJAZDÓW 2016 IBRM SAMAR

02 June 2017

Informujemy, że ukazał się raport PARK POJAZDÓW 2016 przygotowany przez IBRM SAMAR. Poniżej prezentujemy link do informacji o raporcie:http://www.samar.pl/__/3/3.a/93834/3.sc/11/PARK-POJAZDÓW-2016---IBRM-SAMAR-PRZEŚWIETLA-RYNEK.html?locale=pl_PLZachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią raportu.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Procedura VAT marża przy sprzedaży samochodów używanych

29 May 2017

Wyrok TSUE z dnia 18 maja 2017 r. (sygn. akt C-624/15) został wydany w sprawie, w której zakwestionowano litewskiej spółce prawa do zastosowania procedury VAT-marża w związku ze sprzedażą przez te spółkę samochodów używanych. Spółka litewska nabywała przedmiotowe samochody od spółki duńskiej, która wystawiała ... wiecej..

sejm

Posiedzenie sejmowej Podkomisji ds. monitorowania gospodarki odpadami - udział przedstawiciela FORS

25 May 2017

W dniu 24 maja br. Pan Prezes Adam Małyszko wziął udział w posiedzeniu sejmowej Podkomisji ds. monitorowania gospodarki odpadami. Tematem posiedzenia była Informacja Ministra Środowiska na temat gospodarki zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym - stan obecny i perspektywy. Poniżej prezentujemy link do ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl