Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

sejm

XII edycja konferencji organizowanej przez CECED Polska - Związek Producentów AGD.

28 March 2017

Informujemy, że w dn. 12 kwietnia br. w Airport Hotel Okęcie **** w Warszawie odbędzie się XII edycja konferencji poświęconej elektro-recyklingowi. Organizatorem konferencji jest CECED Polska – Związek Producentów AGD. Poniżej przekazujemy Państwu informacje organizacyjne, kartę zgłoszenia oraz program konferencji. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych konferencją do ... wiecej..

sejm

Projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym - propozycja czasowego wycofania pojazdu z ruchu

28 March 2017

Posłowie Kukiz’15 przedstawili w poniedziałek 27 marca br. projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym zrównujący uprawnienia właścicieli wszystkich pojazdów w zakresie prawa do czasowego wycofania pojazdu z ruchu:http://stanislawtyszka.pl/upraszczamy-przepisy-dla-kierowcow-czasowe-wycofanie-z-ruchu-mozliwe-dla-wszystkich-zarejestrowanych-pojazdow/Z uwagi na obawy czy takie działania nie pomogą „szarej strefie” w recyklingu pojazdów Stowarzyszenie FORS będzie śledzić ... wiecej..

sejm

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego - udział przedstawiciela FORS

28 March 2017

W dn. 23 marca br. na zaproszenie Przewodniczącego Posła Adama Abramowicza, Pan Prezes Adam Małyszko wziął udział w kolejnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. Poniżej przekazujemy Państwu link do materiału video z przebiegu posiedzenia:http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#8B4609CA448FEE90C12580D50036D6D1 ... wiecej..

sejm

Raport "Internetowy Samochód Roku w 2016 roku"

20 March 2017

Prezentujemy Raport "Internetowy Samochód Roku  2016". Raport opracowano w oparciu o dane wyszukiwań pojazdów w serwisie OTOMOTO. Przedstawiony ranking uwzględnia pojazdy osobowe (nowe i używane), dostawcze, ciężarowe, rolnicze, budowlane oraz po raz pierwszy pojazdy klasyczne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ... wiecej..

sejm

15 marca 2017 r. - termin złożenia rocznego sprawozdania o pojazdach wycofanych z eksploatacji

09 March 2017

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie FORS przypomina o obowiązku złożenia rocznego sprawozdania o pojazdach wycofanych z eksploatacji. Sprawozdanie należy złożyć w wersji papierowej i elektronicznej do NFOŚIGW oraz do Marszałka Województwa w terminie do dnia 15 marca 2017 r.Niżej prezentujemy symulator osiąganych poziomów odzysku i recyklingu ... wiecej..

sejm

Kiedy pojazd staje się odpadem ?? Interpelacja Pani Poseł Iwony Arent oraz odpowiedź Mnisterstwa Środowiska

03 March 2017

Prezentujemy poniżej przygotowaną przez Panią Poseł Iwonę Arent Interpelację nr 9787 do Ministra Środowiska w sprawie pojazdów uznanych za odpady niebezpieczne Pani Poseł oraz odpowiedź Ministerstwa Środowiska. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi załącznikami:- Interpelacja nr 9787- Odpowiedź Ministerstwa ŚrodowiskaSekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów 2017

03 March 2017

W dniu 28 lutego 2017 r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyło się coroczne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów.W tym roku Walne odbyło się w dwóch częściach. Pierwsza – informacyjna – poświęcona została przypomnieniu zasad sporządzania sprawozdań o pojazdach wycofanych z ... wiecej..

sejm

Kolejny projekt ustawy dotyczący podatku akcyzowego od samochodów.

03 March 2017

Posłowie Kukiz'15 złożyli do Sejmu projekt ustawy znoszącej podatek akcyzowy od samochodów osobowych. Niewątpliwie do takiej decyzji przyczyniło się wycofanie z porządku obrad senackiego projektu zmieniającego sposób naliczania podatku akcyzowego i powstałe wokół tego projektu zamieszanie. Senacki projekt - druk ... wiecej..

sejm

INFORMACJE Z SEJMU

24 February 2017

Pisma FORS kierowane do Klubów i Kół Parlamentarnych Sejmu RP, w sprawie podatku akcyzowego - druk sejmowy 1234  oraz propozycji wprowadzenia możliwości czasowego wyrejestrowania pojazdów objętych ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji - druk sejmowy 1197, zostały zauważone przez posłów. ... wiecej..

sejm

Stanowisko FORS dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (druk nr 1234) oraz Poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw - druk nr 1197

21 February 2017

Informujemy, że w dniu dzisiejszym 21.02.2017 r. Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów przekazało do klubów i kół poselskich oraz do wiadomości do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów stanowisko Stowarzyszenia dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (druk nr 1234) oraz Poselskiego projektu ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl