Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Walka z nielegalnym demontażem pojazdów - GIOŚ

11 August 2017

...więcej na: http://www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/445-walka-z-nielegalnym-demontazem-pojazdow ... wiecej..

sejm

Rekordowe ilości kasowanych pojazdów w 2017 r.

03 August 2017

Rekordowe ilości kasowanych pojazdów w 2017 r.             W pierwszej połowie tego roku odnotowano  30 % wzrost liczby kasowanych pojazdów w stosunku do tego samego okresu roku 2016.  Jeżeli tendencja ta utrzyma się na tym samym poziomie również w drugiej połowie roku, ... wiecej..

sejm

Wieści z Japonii

28 July 2017

 JARA NEWSLETTER.pdf ... wiecej..

sejm

Kolejny sponsor II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE

26 July 2017

Miło nam poinformować, że firma IMPRESJA Robert Jaśkowiec została kolejnym sponsorem II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE, która odbędzie się już 26 września br. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Informujemy także, że firmy zainteresowane sponsorowaniem Konferencji, ... wiecej..

sejm

Samochód czy odpad ?

26 July 2017

Prezentujemy odpowiedź Pana Ministra Jerzego Szmita na interpelację nr 12229 w sprawie ograniczenia oszustw polegających na zgłaszaniu pełnosprawnych samochodów sklasyfikowanych jako odpad.Zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się ze stanowiskiem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Odpowiedź na interpelację nr 12229Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

II Międzynarodowa Konferencja „RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE” - Informacja

20 July 2017

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że wszyscy Goście zaproszeni przez Stowarzyszenie FORS do wystąpienia podczas  II Międzynarodowej Konferencji „RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE” potwierdzili już swój udział w Konferencji. Obecność swoją potwierdziła również Pani Artemis Hatzi Hull z  Dyrekcji ... wiecej..

sejm

Sponsorzy II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE

18 July 2017

 Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że 6 pierwszych firm podjęło z nami współpracę w zakresie sponsorowania II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE, która odbędzie się już 26 września br. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.Sponsorami będą :Złotym – P.U.H.P. ... wiecej..

sejm

WIEDZA - EDUKACJA - ROZWÓJ

14 July 2017

Informujemy, że 06 lipca 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju odbyło się spotkanie w sprawie konkursu dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), którego celem jest wsparcie kadr dla przemysłu motoryzacyjnego. W spotkaniu wziął udział pan Robert Lewicki, członek Stowarzyszenia FORS. Zgodnie z założeniami ... wiecej..

sejm

Czy będą znakowane części samochodowe ?

07 July 2017

Odpowiedź na interpelację nr 12708w sprawie zabezpieczenia pojazdów i ich części przed kradzieżą.Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=73DA1DB5&view=5 ... wiecej..

sejm

Program II Międzynarodowej Konferencji

06 July 2017

Szanowni Państwo,Miło nam Państwa poinformować, że przygotowany został program II Międzynarodowej Konferencji „Recykling pojazdów w kraju i na świecie”, która odbędzie się w dniu 26 września 2017 r. w HOTELU NOVOTEL WARSZAWA CENTRUM. Udział w Konferencji wezmą goście m.in. ze ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl