Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

sejm

Coraz większa świadomość konsumentów - artykuł na WP.PL

12 January 2018

Wymieniłeś silnik na niesprawny? Sprawdź, do czego masz prawo. https://autokult.pl/30634,wymieniles-silnik-na-niesprawny-sprawdz-do-czego-masz-prawo ... wiecej..

sejm

Z cyklu: Edukacja Ekologiczna FORS

09 January 2018

Spalanie odpadów, w szczególności tych łatwopalnych, pochodzących z nielegalnego demontażu pojazdów, to źródło ogromnej ilości toksyn zatruwających środowisko naturalne. Dlatego też Stowarzyszenie FORS od wielu lat nagłaśnia problem „szarej strefy” i promuje legalny demontaż pojazdów wycofanych z eksploatacji. Według naszych szacunków ... wiecej..

sejm

Noworoczne Spotkanie Informacyjne FORS - 23 Stycznia 2018 r.

03 January 2018

Szanowni Państwo,Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów FORS zaprasza Państwa na „Noworoczne spotkanie informacyjne”, które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018 roku w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 202 – Sala Konferencyjna PIAP, rejestracja od godz.9.30„Noworoczne spotkanie informacyjne” to w zmodyfikowanej formule, kontynuacja corocznych ... wiecej..

sejm

OGŁOSZENIE Firmy Eko-Drom S.C. - sprzedaż stacji demontażu pojazdów

27 December 2017

SPRZEDAMY STACJĘ KASACJI I DEMONTAŻU POJAZDÓW W POWIECIE KAMIENNA GÓRA WOJ.DOLNOŚLĄSKIE. POSIADAMY ZEZWOL. DO 2024 R. POW. STACJI 22 ARY.PEŁNE WYPOSAŻENIE,WARSZTATY,MAGAZYNY,SKLEP. TEL.602 534 882 POSIADAMY BEZPOŚREDNIO PRZYLEGŁE DO NASZEJ FIRMY GRUNTY O POWIERZCHNI 3000 M.KW. WYKORZYSTYWANE DO BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI ( ... wiecej..

sejm

Spotkanie Informacyjne FORS - 23 Stycznia 2018 r.

19 December 2017

Spotkanie Informacyjne organizowane przez Stowarzyszenie FORS - 23 Stycznia 2018 r.  ZAREZERWUJ TERMIN !!! SZCZEGÓŁY WKRÓTCE... ... wiecej..

sejm

Z życia Stowarzyszenia

16 December 2017

Z życia StowarzyszeniaW dniu 28 listopada w Brukseli odbyło się spotkanie Prezesa FORS Adama Małyszko z przedstawicielami Komisji Europejskiej. W spotkaniu uczestniczyło 5 osób. Podczas spotkania poruszono następujące zagadnienia :- Szara strefa-Transgraniczne przemieszczanie odpadów – skala zjawiska - Kiedy pojazd ... wiecej..

sejm

Wyszukiwarka części używanych

01 December 2017

Prezentujemy Państwu wyszukiwarkę części samochodowych pochodzących z demontażu prowadzonego w legalnych stacjach demontażu na terenie Polski.Pod adresem http://czesci.fors.pl/ znajdą Państwo największą bazę używanych części samochodowych z gwarantowanym pochodzeniem w Polsce. Zdjęcia, fachowy opis oraz informacje o Sprzedawcy pozwolą Państwu dokonać ... wiecej..

sejm

Wieści z Japonii

23 November 2017

JARA NEWSLETTER.PDF ... wiecej..

sejm

Jesienne posiedzenie Europejskiej Grupy Recyklerów Pojazdów EGARA 2017 miało miejsce w Brukseli, w dniu 17. Listopada 2017 r.

22 November 2017

Spotkaliśmy się w gronie 17 osób reprezentujących Szkocję, Anglię,  Holandię, Norwegię, Finlandię, Estonię, Francję, Szwajcarię, Szwecję oraz Polskę. Dominującym tematem były pojazdy hybrydowe i elektryczne, nie tylko z uwagi na innowacyjną technologię, ale także niejasne zasady regulujące odpowiedzialność za wprowadzany ... wiecej..

sejm

Relacja z USA

15 November 2017

Za nami kolejny, zorganizowany przez stowarzyszenie FORS wyjazd szkoleniowy do Stanów Zjednoczonych. Tym razem coroczna konwencja Amerykańskiego Stowarzyszenia Recyklerów Pojazdów miała miejsce w Dallas w Teksasie, największym ze stanów (po Alasce). Wydarzenie to zostało zorganizowane już po raz 74. Podczas 4 dni konwencji (1-4.11.) ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl