zarząd

Adam Małyszko Prezes Zarządu prezes@fors.pl

tel. 602 711 991
Marta Witkowska Wiceprezes marta.witkowska@scholzpolska.pl

tel. 695 272 080
Agnieszka Misiejuk Wiceprezes a.misiejuk@kancelariamisiejuk.pl

tel. 606 642 169
Joanna Gawryluk Skarbnik joanna.gawryluk-dabrowska@wolniewicz.pl

tel. 509 144 715
Tomasz Pawlik Sekretarz tomek@autokasacja.pl

tel. 602 222 016
Marek Kawka Członek Zarządu marek-kawka@wp.pl

tel. 501 432 197
Ewa Zawada Członek Zarządu e.zawada@kasacja.com

tel. 664 647 110

KOMISJA REWIZYJNA

Stanisław Grzesik Przewodniczący sgrzesik@cadilak.pl

tel. 600 816 840
Jerzy Izdebski Przewodniczący jurek@simi.pl

tel. 503 564 511
Robert Jaśkowiec Przewodniczący robert@jaskowiec.pl

tel. 609 736 096
Adam Chmara Przewodniczący ctu01@diagnosta.pl

tel. 508 305 340

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy