Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Opublikowany 24 September 2018

Główny Inspektor Ochrony Środowiska Pan Minister Paweł Ciećko otworzy w dniu 2 Października 2018 r. III Międzynarodową Konferencję „RECYKLING POJAZDÓW W  KRAJU I NA ŚWIECIE” - Razem Przeciwko Szarej Strefie. Udział w organizowanej przez FORS Konferencji potwierdziło wielu uczestników i gości. Poza Ministrem ze strony rządowej będą obecni przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Środowiska, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Ministerstwa
Przedsiębiorczości i Technologii. Oczekujemy również na potwierdzenie obecności przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji i Finansów.

Obecność potwierdzili także Posłowie i Senatorowie oraz goście z zagranicy - USA, Japonii, Anglii, Brazylii, Norwegii, Niemiec, Czech oraz Estonii.  Po raz pierwszy na Konferencji będziemy gościć Prezesa EGARY (European Group of Automotive Recycling Associations ) Panią Siri Sveinsvol. Obecnie EGARA zrzesza organizacje z  11 krajów Europy. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym mija termin rejestracji. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie informujemy, że osoby które dokonają zgłoszenia po terminie mogą otrzymać odmowę uczestnictwa. 
Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl