Kontakt

Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów FORS

Al. Jerozolimskie 202,
02-486 WARSZAWA

+48 22 87 40 114

Napisz do nas

Kontakt z działami
Obsługa sekretariatu

Webmaster

e: webmaster@fors.pl

Zarząd

Prezes

Adam Małyszko

e: prezes@fors.pl

t: +48 602 711 991

Wiceprezes

Marta Witkowska

e: marta.witkowska@scholzpolska.pl

t: +48 695 272 080

Wiceprezes

Agnieszka Misiejuk

e: a.misiejuk@kancelariamisiejuk.pl

t: +48 606 642 169

Sekretarz

Tomasz Pawlik

e: tomek@autokasacja.pl

t: +48 602 222 016

Członek Zarządu

Marek Kawka

e: marek-kawka@wp.pl

t: +48 501 432 197

Członek Zarządu

Tomasz Kowalski

e: kowalski@stal-car.pl

t: +48 516 189 514

Członek Zarządu

Ewa Zawada

e: e.zawada@kasacja.com

t: +48 664 647 110

Znajdź nas na mapie

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy