Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji FORS

Opublikowany 25 July 2018Szanowni Państwo,

Podobnie, jak w latach ubiegłych, gościć będziemy wielu przedstawicieli branży z kraju i zagranicy, w tym prelegentów ze: Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii. Dominującym tematem tegorocznej Konferencji będzie szara strefa i sposoby radzenia sobie z tą nielegalną konkurencją. Na początku spróbujemy zdefiniować szarą strefę i zastanowić się, dlaczego tak bardzo przeszkadza legalnie działającym przedsiębiorcom, jakie są zasadnicze różnice pomiędzy szarą strefą a działalnością legalną. Będziemy mieli okazję poznać rozwiązania stosowane w innych krajach i przekonać się, jak można skutecznie ograniczać oddziaływanie szarej strefy na rynek. Dowiemy się również, jak w Europie przedstawia się problem kradzieży samochodów, jaka jest skala tego zjawiska i jakie działania są podejmowane, by je ograniczyć. Przedstawimy również najnowsze zmiany w polskich przepisach przyjętych po fali pożarów miejsc składowania i magazynowania odpadów, zwłaszcza te, nakładające na przedsiębiorców nowe obowiązki w zakresie monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i zabezpieczeń finansowych. W czasie konferencji uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny, w którym szczegółowo zapoznacie się Państwo z nowymi obowiązkami. Przyjrzymy się również tematowi bezpieczeństwa przy demontażu pojazdów hybrydowych, które coraz częściej trafiają do stacji demontażu. Konferencję zamkniemy dyskusją z udziałem gości z kraju i zagranicy. 


W trakcie Konferencji będzie można zapoznać się ofertą wystawców, których zaprosiliśmy do zaprezentowania usług i urządzeń dedykowanych stacjom demontażu. 


W tym roku Stowarzyszenie FORS obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji na wieczór 2 października zapraszamy Państwa na uroczystą Galę z częścią artystyczną. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i razem z nami zechcenie wznieść toast za kolejne przynajmniej 20 lat FORSu. Powspominamy dawne czasy, ludzi którzy tworzyli Stowarzyszenie i tych, którzy na przestrzeni 20 lat mieli największy wpływ na branżę. Gala będzie dobrą okazją do nawiązania kontaktów międzynarodowych. 


Zapraszamy Państwa również do udziału w imprezach towarzyszących Konferencji: 


1 października 2018 r. - zwiedzenie stacji demontażu w Łochowie, podczas którego prezentowane będą urządzenia przeznaczone do stacji oraz biesiada integracyjna poprzedzająca konferencję, 


3 października 2018 r. - zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Starego Miasta w Warszawie 


Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem oraz ofertą kierowaną do sponsorów i wystawców. 


Do sekretariatu FORS można już przesyłać zgłoszenia mailem na adres sekretariat@fors.pl lub faksem na nr +48 22 0740114 


Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń i rezerwację hoteli.

więcej informacji na stronie konferencji www.konferencja.fors.pl

www.konferencja.fors.pl

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl