26 kwietnia 2018

STOWARZYSZENIE FORS ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów uruchomiło na stronie www.czesci.fors.pl e-sklep z
używanymi częściami. Każda oferowana część ma gwarantowane pochodzenie, łącznie z historią pojazdu, z którego pochodzi. Jest to pierwszy w Polsce internetowy sklep z używanymi częściami gwarantujący pochodzenie części przypisane do konkretnego samochodu. W ten sposób FORS chce promować części wysokiej jakości z gwarancją pochodzenia. Zachęcamy wszystkich prowadzących stacje demontażu do korzystania z oferty FORS, która uzupełni Państwa magazyny. Informujemy również, że członkowie FORS otrzymują 20% zniżkę przy zakupie części za pośrednictwem strony www.czesci.fors.pl.

Tych z Państwa, którzy nie są członkami FORS zapraszamy do wstąpienia do Stowarzyszenia. Zaproszenie przystąpienia do FORS kierujemy w pierwszej kolejności do prowadzących stacje demontażu. Przystępując do Stowarzyszenia FORS, korzystać mogą Państwo nie tylko ze zniżki, ale również ze wszystkich pozostałych praw członkowskich. Podzielimy się z Państwem 20 – letnim
doświadczeniem, pomocą prawną, doradztwem technicznym oraz możliwością uczestnictwa w zamkniętych spotkaniach FORS.

Aktualnie FORS zrzesza blisko 200 członków, z czego około 150 to przedsiębiorcy prowadzący stację demontażu. Już 8 czerwca podczas Walnego Zgromadzenia FORS członkowie FORS będą mogli decydować o kierunkach prac Stowarzyszenia, korzystać biznesowo ze sprzedaży części, uzyskać cenne
informacje, przekazać własne propozycje. Osoby nie będące członkami FORS, które zechcą przystąpić do Stowarzyszenia i uczestniczyć w Walnym Zebraniu Stowarzyszenia zapraszamy do złożenia deklaracji członkowskiej najpóźniej do dnia 20 maja br. W programie tego wydarzenia przewidujemy ciekawe prezentacje i informacje przydatne w bieżącej działalności.

Chcemy, aby FORS był silniejszy i reprezentował jak największą grupę podmiotów.

Chcielibyśmy również, aby obchody 20- lecia istnienia FORS, które odbędą się w dniach 1-3 października 2018 r. były świętem jak największej grupy firm z branży recyklingu pojazdów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Osoby zainteresowane przystąpieniem do FORS prosimy o kontakt z sekretariatem stowarzyszenia tel. 022 8740114 lub drogą mailową sekretariat@fors.pl.

Składka członkowska wynosi tylko 225 zł kwartalnie.

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy