Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
Studyjny wyjazd do Brazylii.

Studyjny wyjazd do Brazylii.

Opublikowany 27 March 2018    Stowarzyszenie FORS otrzymało zaproszenie od zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia stacji demontażu samochodów z Brazylii, do udziału w konferencji, w dniach 1-3 czerwca 2018 r. Konferencja odbędzie się w miejscowości Bragança Paulista niedaleko São Paulo. Wstępnie potwierdziliśmy swój udział i chcielibyśmy zaprosić także Państwa, Członków naszego Stowarzyszenia, do wspólnego poznawania recyklingu w Ameryce Południowej. Podczas konferencji zaplanowano aukcję samochodów, prezentacje, wystawę, quiz na temat wiedzy o recyklingu, show muzyczne, a także wizytę w jednej z największych stacji demontażu w Brazylii. 


reciclaauto_info_english_version.pdf

 

   Koszt trzydniowej konferencji wynosi 300 USD z noclegiem/osobę + koszt przelotu oraz dodatkowych dni zwiedzania, które wspólnie ustalimy z uczestnikami wyjazdu. Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z Panem Adamem Małyszko:

prezes@fors.pl tel. 602 711 991, do dnia 5 kwietnia.


Zapraszamy!

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl