Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
Udział przedstawicieli FORS w kolejnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Udział przedstawicieli FORS w kolejnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Opublikowany 16 December 2016W dniu 14 grudnia 2016 r. Prezes Stowarzyszenia FORS – Pan Adam Małyszko oraz Wiceprezes - Pani
Agnieszka Misiejuk wzięli udział w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. Posiedzenie dotyczyło drastycznych podwyżek kosztów ubezpieczeń komunikacyjnych OC. Podczas dyskusji Pan Prezes Adam Małyszko prezentując dane z systemu CEPiK zaapelował do wszystkich zgromadzonych o uporządkowanie przepływu informacji o pojazdach
ubezpieczonych , które trafiają do systemu CEPiK, wskazując na ogromną liczoną w milionach liczbę pojazdów nieubezpieczonych. Ponadto Pan Prezes wskazał również na błędną  politykę likwidacji szkód komunikacyjnych, gdzie nierzadko pojazdy po drobnych naprawach kilkukrotnie służą do wyłudzeń ubezpieczeń oraz o trendach światowych, czyli o włączeniu części używanych do rozliczenia szkód komunikacyjnych co stać się może ważnym czynnikiem zmniejszającym koszty firm ubezpieczeniowych. Wspomniał również o coraz większych kosztach napraw spowodowanych wszechobecną elektroniką, podał przykład wymiany żarówki za 840 zł.

Poniżej przekazujemy link do nagrania z przebiegu posiedzenia:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#2E527CA043B2D9CCC125807900454E68
()