Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Materiały z III Międzynarodowej Konferencja FORS Recykling w kraju i na świecie

30 October 2018

 III Międzynarodowa Konferencja FORS Recykling w kraju i na świecie – materiały już są dostępne na stronie konferencja.fors.pl ... wiecej..

sejm

WIEŚCI Z JAPONII

26 October 2018

Szanowni Państwo,Prezentujemy wiadomości z Japonii. Zachęcamy do zapoznania się treścią materiału, w którym znajdą Państwo m.in. informacje o coraz większej ilości pojazdów hybrydowych trafiających do recyklingu. Treść poniżej:http://fors.pl/files/EJARA-No128.pdf ... wiecej..

sejm

RELACJA z III Międzynarodowej Konferencji FORS Recykling w kraju i na świecie

11 October 2018

    III Międzynarodowa Konferencja FORS Recykling w kraju i na świecie – już za nami. W tym roku Konferencja połączona była z obchodami 20- lecia istnienia Stowarzyszenia FORS, które trwały od 1 do 3 października 2018 r.     Obchody 20 - lecia Stowarzyszenia ... wiecej..

sejm

Projekt ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ŚRODOWISKA w sprawie wysokości stawek zabezpieczenia roszczeń

10 October 2018

Minister Środowiska przyjął dużą część uwag FORS i zmniejszył stawki zabezpieczeń roszczeń w stosunku do odpadów przyjmowanych do stacji demontażu jak i  powstających podczas demontażu. W zał. projekt po konsultacjach.pdf ... wiecej..

sejm

Stowarzyszenie FORS - informacja

10 October 2018

Szanowni Członkowie, Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie FORS zostało zaproszone do Rady Przedsiębiorców przy urzędzie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Pierwsze posiedzenie Rady Przedsiębiorców odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Informujemy również, że posiedzenie będzie ... wiecej..

sejm

Opinie Ministerstwa Środowiska na temat zmiany w ustawie o odpadach oraz zmiany w ustawie - Prawo Ochrony Środowiska

08 October 2018

Informujemy, że na stronie Ministerstwa Środowiska mogą Państwo zapoznać się z Opinią Ministerstwa Środowiska na temat zmiany w ustawie o odpadach, która skierowana została do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz z Opinią Ministerstwa Środowiska na temat zmiany w ustawie - Prawo ... wiecej..

sejm

Echa Konferencji

05 October 2018

Zmiany przepisów nie pomogą w walce z szarą strefą – oceniają recyklerzy aut - PORTAL KOMUNALNYhttps://portalkomunalny.pl/zmiany-przepisow-nie-pomoga-w-walce-z-szara-strefa-oceniaja-recyklerzy-aut-381825/ ... wiecej..

sejm

KOMUNIKAT

24 September 2018

Główny Inspektor Ochrony Środowiska Pan Minister Paweł Ciećko otworzy w dniu 2 Października 2018 r. III Międzynarodową Konferencję „RECYKLING POJAZDÓW W  KRAJU I NA ŚWIECIE” - Razem Przeciwko Szarej Strefie. Udział w organizowanej przez FORS Konferencji potwierdziło wielu uczestników i gości. ... wiecej..

sejm

Uwagi Stowarzyszenia FORS do projektu rozporządzenia w sprawie wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania lub składowania odpadów.

22 September 2018

Pismo FORS do Ministra Środowiska.pdf ... wiecej..

sejm

APEL Stowarzyszenia FORS

21 September 2018

W związku z kolejnym pożarem odpadów, tym razem w Szczecinie, Stowarzyszenie FORS apeluje do wszystkich podmiotów prowadzących stacje demontażu o dokonanie przeglądu swoich zakładów pod kątem ppoż.W pierwszej kolejności należy jak najszybciej pozbyć się nadmiernych ilości odpadów palnych - opon, zderzaków, zbiorników ... wiecej..

()