Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
II Study Tour USA 2017

II Study Tour USA 2017

Opublikowany 14 June 2017           Szanowni Państwo,


    Mając na uwadze sukces ubiegłorocznego wyjazdu studyjnego do USA, zamierzamy powtórzyć to przedsięwzięcie. Tym razem do swoich stacji demontażu zapraszają nas przedsiębiorcy z Teksasu. Zobaczcie Państwo z nami jak wygląda biznes związany z wrakami samochodowymi w USA, jak
jest zorganizowany demontaż, magazyny, sprzedaż części oraz ich przygotowanie dla klienta. Ubiegłoroczny wyjazd pokazał, że Amerykanie są dla nas bardzo otwarci (FORS jest także członkiem amerykańskiego stowarzyszenia ARA) i chętnie pokazują szczegóły stosowanych przez siebie rozwiązań, zaskakując sprawną organizacją pracy i rozmachem.


    Ponadto czeka nas udział w zorganizowanej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Recyklerów Pojazdów 74 Konwencji, stanowiącej doskonałe połączenie teorii i praktyki, której nigdy dość w tej skomplikowanej branży. Więcej szczegółów dotyczących konwencji możecie Państwo znaleźć tu: www.araexpo.org 

Organizatorzy proponują także gratkę dla fanów wysokooktanowych
maszyn
– wyścig samochodowy NASCAR, największej organizacji wyścigowej
w USA, który odbędzie się tuż po Konwencji, dnia 5 listopada w Dallas.

Więcej informacji:

http://www.nascar.com/monster-energy-nascar-cup-series/schedule/

http://www.texasmotorspeedway.com/Wyprawę planujemy w dniach 28. października – 6 listopada 2017 r. jednakże dokładne ramy czasowe oraz szczegóły przebiegu wyjazdu zaplanujemy na wspólnym spotkaniu uczestników, starając się by wyjazd w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Szacunkowy koszt wyjazdu:
13 000 PLN/osobę.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu Stowarzyszenia do dnia

22 czerwca 2017r.

tel: (22 )87 40 114

email: sekretariat@fors.pl

Wyjazd jest przeznaczony tylko dla członków FORS.

Liczba miejsc ograniczona.


Serdecznie zapraszamy!

Zarząd FORS    

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl