Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Opublikowany 30 August 2018

Szanowni Państwo, 

    W związku z zapytaniami naszych Członków, czy jest planowane spotkanie informacyjne w związku z ostatnim zmianami w prawie - w szczególności ustawy o odpadach ?

Uprzejmie informujemy, że spotkanie planowane jest niezwłocznie po ukazaniu się aktów wykonawczych, w sprawie; zabezpieczeń roszczeń, monitoringu oraz wymagań ppoż.

    Obecnie odbywają się konsultacje i  spotkania z Ministrem  oraz DGO w Ministerstwie  Środowiska, w których to aktywnie uczestniczy również FORS. Wiele przepisów jest niejasnych i wymaga stanowiska Ministerstwa lub wręcz zmiany ustawy. Firmy konsultingowe oraz niektóre organizacje  już rozpoczęły szkolenia, można z nich korzystać aby upewnić się jak wiele jest niewiadomych.

Natomiast podstawowe informacje uzyskacie Państwo 2 października br.  podczas III Międzynarodowej Konferencji „Recykling Pojazdów w Kraju i na Świecie” - Razem przeciwko szarej strefie na którą serdecznie zapraszamy.

Program na stronie www.konferencja.fors.pl

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl