31 marca 2026

31-03-2026

  1. Portal moto.pl artykuły:
  • „Niespodziewany efekt wojny z Iranem. Europejczycy rzucili się na… używane elektryki”

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,32697678,niespodziewany-efekt-wojny-z-iranem-europejczycy-rzucili-sie.html

  • „Nowość z Japonii wywraca wszystko do góry nogami. Kierowcy mówią jedno: koniec spalin”

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,32695013,nowosc-z-japonii-zmienia-zasady-gry-kierowcy-mowia-jedno-nie.html

  1. Portal portalkomunalny.pl artykuł – „860 mln zł na elektryki i fotowoltaikę. Jest umowa między bankami”

https://portalkomunalny.pl/860-mln-zl-na-elektryki-i-fotowoltaike-jest-umowa-miedzy-bankami-598628/

  1. Portal gazetaprawna.pl artykuł – „Co poświęcilibyśmy za walkę z ETS? Tania energia cenniejsza niż unijne fundusze”

https://edgp.gazetaprawna.pl/gospodarka/klimat-i-srodowisko/artykuly/11225933,co-poswiecilibysmy-za-walke-z-ets-tania-energia-cenniejsza-niz-unijne.html?_gl=1*zx21e8*_gcl_au*NTg3ODc1OTY1LjE3NzE0MDQwOTY.*_ga*MTM3NjUyNzk1Ny4xNjcwNTA0NjQ4*_ga_SYX9ZTB1QQ*czE3NzQ5NDg1Mjckbzk4JGcwJHQxNzc0OTQ4NTI3JGo2MCRsMCRoMA..

  1. Portal autocentrum.pl artykuł – „Złomowanie auta elektrycznego w 2026 – za co musisz dopłacić?”

https://www.autocentrum.pl/publikacje/porady/zlomowanie-auta-elektrycznego-w-2026-za-co-musisz-doplacic/

  1. Portal interia.pl artykuł – „System kaucyjny obnażył poważny problem. Polacy się tego wstydzą”

https://zielona.interia.pl/smieci-plastik/news-system-kaucyjny-obnazyl-powazny-problem-polacy-sie-tego-wsty,nId,23319980

 

Zapraszamy Państwa do lektury!

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy