Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: cookie_pl
Open
X

Aktualności

sejm

Relacja z USA

15 November 2017

Za nami kolejny, zorganizowany przez stowarzyszenie FORS wyjazd szkoleniowy do Stanów Zjednoczonych. Tym razem coroczna konwencja Amerykańskiego Stowarzyszenia Recyklerów Pojazdów miała miejsce w Dallas w Teksasie, największym ze stanów (po Alasce). Wydarzenie to zostało zorganizowane już po raz 74. Podczas 4 dni konwencji (1-4.11.) ... wiecej..

sejm

Petycja FORS skierowana do sejmowej Komisji do Spraw Petycji

09 November 2017

Informujemy, że petycja Stowarzyszenia FORS w sprawie zmiany ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (Dz.U. z 2016 r. poz. 803 ze zm.) w zakresie nałożonego na producentów części pojazdów obowiązku udostępniania przedsiębiorcom prowadzącym ... wiecej..

sejm

OGŁOSZENIE Firmy Eko-Drom S.C. - sprzedaż stacji demontażu pojazdów

08 November 2017

SPRZEDAMY STACJĘ KASACJI I DEMONTAŻU POJAZDÓW W POWIECIE KAMIENNA GÓRA WOJ.DOLNOŚLĄSKIE. POSIADAMY ZEZWOL. DO 2024 R. POW. STACJI 22 ARY.PEŁNE WYPOSAŻENIE,WARSZTATY,MAGAZYNY,SKLEP. TEL.602 534 882 ... wiecej..

sejm

Artykuł "Wyższa akcyza na samochody. Wszystkie!" - INTERIA.PL

08 November 2017

Prezentujemy Państwu poniżej artykuł z dn.6.listopada br. "Wyższa akcyza na samochody. Wszystkie!" zamieszczony na portalu INTERIA.PL:Artykuł "Wyższa akcyza na samochody. Wszystkie!" - INTERIA.PLZachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią prezentowanego artykułu.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Artykuł "Jak ukrócić kręcenie liczników?" - IBRM SAMAR

06 November 2017

Prezentujemy Państwu poniżej artykuł "Jak ukrócić kręcenie liczników?" zamieszczony na stronie Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR:Artykuł "Jak ukrócić kręcenie liczników?" - IBRM SAMARZachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią prezentowanego artykułu.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Wieści z Japonii

24 October 2017

JARA NEWSLETTER.PDF ... wiecej..

sejm

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA z dnia 7 października 2016 r. w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów

19 October 2017

Przypominamy o Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 7 października 2016 r. w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów. Rozporządzenie określa szczegółowe wymagania dla transportu odpadów, w tym dla środków transportu i sposobu transportowania, oraz oznakowanie środków transportu. Zgodnie z § ... wiecej..

sejm

"Key to the concept" - artykuł Pana Michaela E. Wilsona

17 October 2017

Szanowni Państwo,Mamy przyjemność zaprezentować artykuł napisany przez Michaela Wilsona, Dyrektora Generalnego Automotive Recyclers Association, USA, na temat stosunku producentów samochodów do ponownego użycia części wymontowanych z pojazdów. Artykuł zawiera ciekawy rys historyczny, wskazujący że już ponad 100 lat temu, producenci postrzegali ponowne użycie części wymontowanych ... wiecej..

sejm

Z Życia Stowarzyszenia

17 October 2017

Informujemy, że w dniu 11 października br. Pan Prezes Adam Małyszko oraz Pani Wiceprezes Agnieszka Misiejuk wzięli udział w posiedzeniu sejmowej Komisji Infrastruktury, gdzie rozpatrywano sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz ... wiecej..

sejm

Z ŻYCIA STOWARZYSZENIA

07 October 2017

    W ubiegłym tygodniu oprócz Konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie FORS, miały miejsce również inne wydarzenia. W dniu 28 września 2017 r. Prezes FORS Adam Małyszko uczestniczył w oficjalnych obchodach 25- lecia Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Obchody połączone były z Konferencją, która odbyła w sali konferencyjnej ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl