Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X

Aktualności

sejm

Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie odpadów, które podlegają próbie strzępienia odpadów pochodzących z pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sposobu jej wykonania

15 September 2017

Informujemy, że na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie odpadów, które podlegają próbie strzępienia odpadów pochodzących z pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sposobu jej wykonania, Link do projektu rozporządzenia prezentujemy poniżej:http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12303004/katalog/12458416#12458416Prosimy o nadsyłanie uwag na adres ... wiecej..

sejm

Uroczysta Kolacja - informacja dla Gosci oraz uczestników Konferencji

13 September 2017

Szanowni Państwo,Stowarzyszenie FORS informuje, że uroczysta kolacja z udziałem gości i uczestników II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE rozpocznie się o godzinie 20 w Sali Konferencyjnej Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Wszystkich zaproszonych gości oraz osoby, które zgłoszą ... wiecej..

sejm

Pokaz maszyn dla stacji demontażu

02 September 2017

   Członek Stowarzyszenia FORS -- firma PAKIET – SERDECZNIE ZAPRASZA wszystkich uczestników II Międzynarodowej Konferencji na pokaz systemu demontażu samochodów CDS SCORPION zamontowanego na maszynie przeładunkowej TEREX-FUCH MHL 320 . System umożliwia szybki demontaż pojazdów przy jednoczesnej redukcji czasu oraz LICZBY ZATRUDNIONYCH osób demontujących ... wiecej..

sejm

Uważaj na naciągaczy niewykorzystanych składek OC

29 August 2017

Informujemy, że pod linkiem https://sds4.wp.tv/2926532-l.mp4 znajduje się informacja o nieuczciwych naciągaczach niewykorzystanych składek OC. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.Sekretariat FORS ... wiecej..

sejm

Zaproszenie - Invitation

28 August 2017

Zaproszenie na II Międzynarodową Konferencję "RECYKLING W KRAJU I NA ŚWIECIE"     Invitation to the second international conference "NATIONAL AND WORLDWIDE VEHICLES RECYKLING" ... wiecej..

sejm

Walka z nielegalnym demontażem pojazdów - GIOŚ

11 August 2017

...więcej na: http://www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/445-walka-z-nielegalnym-demontazem-pojazdow ... wiecej..

sejm

Rekordowe ilości kasowanych pojazdów w 2017 r.

03 August 2017

Rekordowe ilości kasowanych pojazdów w 2017 r.             W pierwszej połowie tego roku odnotowano  30 % wzrost liczby kasowanych pojazdów w stosunku do tego samego okresu roku 2016.  Jeżeli tendencja ta utrzyma się na tym samym poziomie również w drugiej połowie roku, ... wiecej..

sejm

Wieści z Japonii

28 July 2017

 JARA NEWSLETTER.pdf ... wiecej..

sejm

Kolejny sponsor II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE

26 July 2017

Miło nam poinformować, że firma IMPRESJA Robert Jaśkowiec została kolejnym sponsorem II Międzynarodowej Konferencji RECYKLING POJAZDÓW W KRAJU I NA ŚWIECIE, która odbędzie się już 26 września br. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Informujemy także, że firmy zainteresowane sponsorowaniem Konferencji, ... wiecej..

sejm

Samochód czy odpad ?

26 July 2017

Prezentujemy odpowiedź Pana Ministra Jerzego Szmita na interpelację nr 12229 w sprawie ograniczenia oszustw polegających na zgłaszaniu pełnosprawnych samochodów sklasyfikowanych jako odpad.Zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się ze stanowiskiem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Odpowiedź na interpelację nr 12229Sekretariat FORS ... wiecej..

Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl