Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Open
X
Z Życia Stowarzyszenia

Z Życia Stowarzyszenia

Opublikowany 17 October 2017

Informujemy, że w dniu 11 października br. Pan Prezes Adam Małyszko oraz Pani Wiceprezes Agnieszka Misiejuk wzięli udział w posiedzeniu sejmowej Komisji Infrastruktury, gdzie rozpatrywano sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1543). Podczas dyskusji Pan Prezes podkreślił po raz kolejny brak w systemie CEPIK przepływu informacji o właścicielach pojazdów, przytaczając przykład zgłoszenia faktu sprzedaży pojazdu, który nie został odnotowany w CEPIKU co powoduje np. nakładanie mandatów na osoby, które sprzedały pojazd i nie są już właścicielem pojazdu. Pan Prezes podniósł również kwestię zastosowania tablic profesjonalnych w pojazdach już zarejestrowanych. Poniżej przedstawiamy Państwu link do relacji video z posiedzenia sejmowej Komisji Infrastruktury: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp?page=3#605CFF0D442311B3C12581AD0042AC13

W dniu 13 października br. Pan Prezes Adam Małyszko wziął udział w spotkaniu z Panem Ministrem Pawłem Gruzą z Ministerstwa Finansów. Podczas spotkania Pan Prezes omawiał problem „szarej strefy” w recyklingu pojazdów oraz kwestię podatku VAT-marża.

Sekretariat FORS 


Ten tekst możesz zmienić w zakładce konfiguracja, pozycja: tracking_pl