9 lutego 2023

14.02.2023 – Szkolenie online dot. zmian przepisów w zakresie transportu towarów niebezpiecznych ADR

Szanowni Państwo,

 

W związku ze zmianami przepisów w zakresie transportu towarów niebezpiecznych ADR i nowymi obowiązkami nałożonym m.in. na nadawców i odbiorców takich towarów, Stowarzyszenie FORS serdecznie zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia na bezpłatne szkolenie, które przybliży tę tematykę.

Szkolenie poprowadzi specjalista z zakresu transportu towarów niebezpiecznych Pani Sylwia Zielińska – doradca ds. bezpieczeństwa.

Nowe przepisy wymuszają na uczestnikach transportu towarów niebezpiecznych  (w tym na nadawcach i odbiorcach takich towarów) m.in. do wyznaczenia doradcy ds. bezpieczeństwa oraz złożenia odpowiedniego sprawozdania

termin upływa 28 lutego br.!

Z uwagi na charakter prowadzonej działalności temat ten powinien zainteresować wszystkich prowadzących stacje demontażu – warto dowiedzieć się, jakie obowiązki z zakresu ADR  obejmują prowadzącego stację demontażu i jak można się z nich zwolnić.

 

Bezpłatne szkolenie odbędzie we wtorek, 14 lutego 2023 r.  w godz. 10 -12 w formie online na platformie ZOOM. 

Link do spotkania znajdziecie Państwo na stronie internetowej FORS w zakładce „Strefa członkowska”.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W imieniu Zarządu,

Prezes Stowarzyszenia

Adam Małyszko

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy