18 listopada 2020

5 ogólnoświatowe spotkanie branży Recyklingu Samochodów

W dniu 18 listopada odbyło się po raz piąty spotkanie branży w ramach cyklu międzynarodowych spotkań organizowanych przez FORS .
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele; USA, Anglii, Kanady, Japonii, Finlandii, Gracji, Polski, EGARA oraz Komisji Europejskiej Pani Artemis Hatzi-Hull oraz Piotr Barczak.
Podczas spotkania omówiono ogólną sytuację w poszczególnych krajach. Sandy Blalock z USA przekazała krótką informację o 77 Kongresie A-R-A, który po raz pierwszy odbył się wirtualnie.
Sytuacja zdrowotna najlepiej wygląda w Finlandii, w pozostałych krajach druga fala jest dość uciążliwa, jednak wszyscy zgodzili się, że dużo innych branż ma zdecydowanie gorszą sytuację ekonomiczną spowodowana przez COVID-19.
Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze.

https://www.facebook.com/watch/113545424032/398801344818336/

Poprowadził Łukasz Cioch.
Kolejne świąteczne spotkanie zaplanowano na 23 grudnia 2020 r.

Nagranie spotkania można uzyskać wyłącznie do użytku wewnętrznego członków FORS przesyłając prośbę na adres: sekretariat@fors.pl

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy