17 października 2023

FORS na targach POLECO w dniach 17-19.10.2023 w Poznaniu

W dniach od 17 do 19 października Stowarzyszenie FORS prezentuje się na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLECO pośród ponad 150 wystawców z ośmiu krajów.

Targi POLECO https://poleco.pl/pl – czyli spotkania w dobrym klimacie, to centralny punkt rozmów na tematy ochrony klimatu w Polsce. To także kluczowe wydarzenie dla wyznaczenia kierunków zmian w obszarze społecznym, gospodarczym i biznesowym.

Wystawcy prezentują maszyny, urządzenia i technologie przeznaczone dla gospodarki odpadami, recyklingu oraz utrzymania czystości. Nie brakuje rozwiązań wspierających rewitalizację i rekultywację, a także adaptację do zmian klimatu.

W programie targów pojawiły się nowe wydarzenia, skierowane do szerokiego grona odbiorców i wpisujące się w rynkowe trendy.

W środę 18. października o godz. 14.15  polecamy uczestnictwo w konferencji z udziałem naszych prelegentów Pana Adama Małyszko prezesa FORS oraz Pani Mecenas Agnieszki Misiejuk wiceprezes FORS nt.: „Recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji”.

Więcej w linku poniżej, a spotkanie odbędzie się w Pawilonie nr 6 przy głównej scenie:

https://poleco.pl/pl/aktualnosci/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji-zapraszamy-do-udzialu-w-konferencji/

 

 

 

 

Nasze stanowisko FORS znajdziecie Państwo w Pawilonie 5 przy nr 62

Do zobaczenia w Poznaniu.

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy