28 czerwca 2022

 III ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy – FORS wyróżniony

W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się organizowane przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców już po raz III obchody Dni Przedsiębiorcy. Tym razem miejscem spotkania był Białystok. W ramach obchodów tego święta zwołano XXXVII posiedzenie Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku, które poświęcone było kształceniu zawodowemu i problemom, z jakimi boryka się rynek pracy w pozyskaniu dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Głównym punktem obchodów była uroczysta Gala w Operze i Filharmonii Podlaskiej, podczas której na wniosek Rzecznika Prezydent uhonorował Krzyżami Zasługi oraz Orderami Odrodzenia Polski osiemnastu przedstawicieli świata biznesu.

Ogłoszono również laureatów nagród przyznawanych przez Rzecznika za miniony rok. Wyróżniono przedstawicieli administracji publicznej i przedsiębiorców działających na rzecz ułatwień dla biznesu. Dostrzeżono również aktywność w Radzie Przedsiębiorców organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Jedną z trzech nagrodzonych przez Rzecznika organizacji, obok Business Centre Club i Konfederacji Lewiatan, jest Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów. Stowarzyszenie podczas obchodów reprezentowała Wiceprezes Agnieszka Misiejuk oraz Członek Zarządu Sebastian Małyszko.

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy