5 października 2019

Już w poniedziałek ruszają zapisy na szkolenia z BDO!

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami dotyczącymi szkoleń z zakresu funkcjonowania Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami uprzejmie informujemy, że szkolenia zostaną przeprowadzone we wszystkich miastach wojewódzkich w okresie październik-grudzień 2019 roku.
Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się rejestracja on-line na szkolenia, które prowadzone będą przez kadrę zaangażowaną w pracę nad systemem i wdrożeniem kolejnych modułów BDO.
Wszelkie informacje dotyczące aktualnego miejsca i terminu szkoleń oraz warunków udziału będą na bieżąco umieszczane na stronie BDO.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Dodatkowe informacje na temat szkoleń można uzyskać pod numerem infolinii 223750 500 lub kierując zapytanie na adres e-mail: szkolenia.bdo@ios.edu.pl

więcej na stronie https://bdo.mos.gov.pl/

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy