30 listopada 2021

Komunikat: Spotkanie Członków FORS

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 grudnia 2021 r. o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia FORS prowadzących stację demontażu. Spotkanie poświęcone będzie nowym możliwościom dystrybucji części z legalnych stacji demontażu, które mają udokumentowane pochodzenie (tj. nr VIN pojazdu z którego dana część została wymontowana).

W spotkaniu mogą brać udział wyłącznie członkowie FORS. Ze względu na coraz większe zagrożenie związane z COVID-19, spotkanie odbędzie się w formule wideokonferencji na platformie ZOOM.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: sekretariat@fors.pl.  W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska uczestnika oraz numer NIP przedsiębiorstwa prowadzącego stację demontażu lub numer BDO.

Link do spotkania prześlemy w dniu 6 grudnia 2021 r. do godz. 10:00.

Prosimy, aby osoby, które będą uczestniczyły w spotkaniu przygotowały odpowiedni sprzęt zapewniający wizję i dźwięk.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy