2 lipca 2020

Komunikat ws. wypełniania sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami – Pojazdy wycofane z eksploatacji (Dział VIII) w systemie BDO

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie FORS rekomenduje wstrzymanie się z wypełnianiem sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami – Pojazdy wycofane z eksploatacji (Dział VIII) w systemie BDO do czasu usunięcia zawartych w nim błędów. Stowarzyszenie FORS weryfikuje system na bieżąco i zgłasza do Instytutu Ochrony Środowiska kolejne błędy. W najbliższym czasie zarówno Stowarzyszenie FORS jak i Instytut Ochrony Środowiska przeprowadzą w tym zakresie szkolenie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.fors.pl, na której znajdą Państwo aktualne informacje dot. m.in. działania systemu BDO oraz pozostałe informacje dot. branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

 Stowarzyszenie FORS

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy