3 marca 2023

Obywatelska Inicjatywa „Dobrowolny ZUS”

FORS zachęca Państwa do aktywności oraz zaangażowania się w zbiórkę podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą w sprawie wprowadzenia dobrowolnych składek na ubezpieczenia społeczne przedsiębiorców.

Każdy podpis się liczy!

Dodatkowe informacje i szczegóły na stronach Rzecznika MŚP. Tu do pobrania materiały: projekt ustawy, lista poparcia, plakat informacyjny, formularz, prezentacja edukacyjna.

Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców w Polsce  – https://rzecznikmsp.pl/dobrowolny-zus-w-pl/

WAŻNE:
Im więcej podpisów, tym większa społeczna siła oddziaływania.

Dlatego też zachęcamy do zebrania jak największej ilości podpisów oraz odesłania ich na wskazany poniżej adres. Listy poparcia muszą zostać przesłane na wskazany adres fizycznie.  Nie liczą się skany ze względu na ustawowy wymóg własnoręcznego podpisu osoby wspierającej inicjatywę.

Podpisane listy wysyłamy na adres:
Marek Woch, ul. Biskupia 48C m.16, 04-216 Warszawa

W celu innej drogi dostarczenia list prosimy o kontakt mailowy:
m.woch4@wp.pl lub dobrowolnyzus@gmail.com

Bardzo prosimy o umieszczenie pobranego ze strony plakatu w miejscu, gdzie zbierane będą podpisy, czy też w mediach społecznościowych.

Niech więcej obywateli dowie się o akcji i ma szansę się zaangażować!

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy