5 września 2019

Ostanie dostępne miejsca na KONFERENCJĘ

Stowarzyszenie FORS przypomina, że 10 września 2019 r. upływa termin zgłoszeń na IV Międzynarodową Konferencję „Recykling Pojazdów w Kraju i na Świecie” – Praktyka i Doświadczenie. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o jak najwcześniejsze przesłanie zgłoszeń osób, które są zainteresowane udziałem, szczególnie w wyjeździe studyjnym w dniu 18 września 2019 r. – zostało bardzo mało miejsc. Udział w Konferencji potwierdziły osoby z 12 krajów oraz Komisji Europejskiej. Oprócz tematów międzynarodowych będą poruszone bieżące tematy krajowe, których w ostatnim czasie nie brakuje.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-20 września w Krakowie. Szczegółowy program oraz więcej informacji na stronie www.konferencja.fors.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy