8 października 2019

Szkolenie FORS – termin: 25.10.2019 r. – zapisz się już teraz !!!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez Stowarzyszenie FORS szkolenie, które odbędzie się już 25 października br. w Centrum Konferencyjnym PIAP w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 202. Główne tematy szkolenia to:

  1. Od 1 listopada  2019 r koniec z „odwrotnym obciążeniem„ – wchodzi podzielna płatność.
  2. Od 1 stycznia 2020 r wchodzi elektroniczna sprawozdawczość i ewidencja odpadów.

Poniżej znajdą Państwo linki do zaproszenia, karty zgłoszenia oraz programu szkolenia. Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu. – Liczba miejsc ograniczona.

Jednocześnie przypominamy, że ruszyły zapisy na bezpłatne regionalne szkolenia „Funkcjonowanie Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami” organizowane przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy. Otrzymaliśmy sygnały, że w niektórych województwach brakuje już miejsc na szkolenie. W związku z tym apelujemy o szybkie zgłaszanie się również na to szkolenie. Poniżej przekazujemy link do informacji o szkoleniu organizowanym przez IOŚ – PIB.

https://bdo.mos.gov.pl/news/cykl-bezplatnych-szkolen-regionalnych-funkcjonowanie-bazy-danych-o-produktach-i-opakowaniach-oraz-o-gospodarce-odpadami/

Sekretariat FORS

 

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy