3 grudnia 2019

Szkolenie ,,Moduł ewidencji odpadów Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami” już 12 grudnia br. – szczegóły poniżej.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że szkolenie prowadzone przez Instytut Ochrony Środowiska, dedykowane prowadzącym stacje demontażu pojazdów – ,,Moduł ewidencji odpadów Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami” odbędzie się już 12 grudnia br. w godzinach 9.00-11.30. W drugiej części zapraszamy Państwa na szkolenie ” Nowelizacja Prawa o ruchu drogowym – sankcje za brak rejestracji pojazdu i brak zgłoszenia nabycia/zbycia pojazdu”. Szkolenia odbędą się w Centrum Konferencyjnym PIAP w Warszawie. Poniżej przekazujemy program dnia szkoleniowego:

http://fors.pl/wp-content/uploads/2019/12/20191212-PROGRAM-1.pdf

Rejestracji na szkolenia dokonać mogą Państwo przesyłając e-mail na adres: sekretariat@fors.pl. Należy podać Imię i Nazwisko zgłaszanej osoby oraz Nazwę firmy.

KARTA ZGŁOSZENIA

UWAGA: Ze względów organizacyjnych na szkolenia można zgłosić max. 2 osoby z jednej firmy. 

SZKOLENIA SĄ BEZPŁATNE I DEDYKOWANE WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA FORS – ZAREZERWUJ TERMIN !!!.

Sekretariat FORS

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy