7 maja 2024

Wartość recyklingu pojazdów elektrycznych – webinar IRT z 2.05.2024

Polecamy uwadze obejrzenie webinaru na temat wartości recyklingu pojazdów elektrycznych, który został zorganizowany przez organizację IRT tzw. Międzynarodowy Okrągły Stół, poprowadzony przez Steve’a Fletchera, dyrektora zarządzającego Automotive Recyclers of Canada (ARC) i dyrektora stowarzyszenia Ontario Automotive Recyclers Association (OARA) ) oraz Haydn’a Daviesa, redaktora platform ATF Professional i Auto Recycling World (https://autorecyclingworld.com/).

Webinar w języku angielskim można przełączyć na automatyczne tłumaczenie na język polski z napisami (w ikonce ustawienia, transkrypcja, wybór języka).

 

W nagraniu poniżej udostępniono prezentację Andreasa Frossberga, prezesa EGARA oraz dyrektora generalnego szwedzkiego Krajowego Stowarzyszenia Dealerów Samochodów i prezentację Davida Gilesa, prezesa PoweredEV Training & Consulting, który omówił sytuację w Kanadzie i Ameryce Północnej oraz wpływie na recykling samochodów na całym świecie.

The IRT – The Value in Recycling Electric Vehicles – A Webinar – 2nd May 2024

youtube.com

 

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy