8 lipca 2024

ZAPROSZENIE na wakacyjne spotkanie robocze dla Członków FORS do Augustowa w dn.18-19.07.2024

Szanowni Członkowie FORS,

 

W związku z licznymi wydarzeniami związanymi z bieżącym oraz przyszłym funkcjonowaniem stacji demontażu, Prezes Zarządu FORS serdecznie zaprasza na robocze, wakacyjne spotkanie w Augustowie w dniach 18 -19 lipca 2024r.gwarantowany jeden  nocleg z 18 na 19 lipca.

Podczas spotkania zostaną przekazane poufne informacje związane z branżą. Członkowie będą mogli wymienić się doświadczeniami, zadać dowolne pytania, na które wspólnie będziemy szukać odpowiedzi. Podzielimy się doświadczeniami w walce o rynek, w walce z biurokracją i z tymi, którzy nie przestrzegają ustanowionych prawnie zasad.

 

Każdy z uczestników pokryje wyłączenie koszty zakwaterowania i wyżywienia. Będzie możliwość również wypoczynku nad augustowskimi jeziorami oraz spędzenia w branżowym towarzystwie augustowskiej nocy.

 

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wstępną deklarację. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: sekretariat@fors.pl  do dnia 10 lipca, do godz. 12:00.

 

W dniu 11 lipca 2024r. podamy pozostałe szczegóły spotkania. W związku z sezonem turystycznym oraz ograniczonym dostępem do miejsc hotelowych bardzo prosimy osoby zdecydowane o jak najszybsze dokonania zgłoszenia, podanie Imienia i Nazwiska osoby lub osób uczestniczących oraz NIP firmy.

 

Serdecznie zapraszam,

ADAM MAŁYSZKO – PREZES FORS

 

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy