15 lutego 2021

Zaproszenie na spotkanie dotyczące BDO – Ministerstwo Klimatu

Ministerstwo Klimatu zaprasza na spotkanie na temat funkcjonowania Bazy Danych o Odpadach (BDO), które odbędzie się w formie zdalnej. Na zgłoszenia udziału w spotkaniu czekamy do 17 lutego 2021 r.

Spotkanie organizowane jest w nawiązaniu do posiedzenia Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z 12 lutego br. dotyczącego rozpatrzenia informacji Ministra Klimatu i Środowiska na temat postępów we wdrażaniu Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres karolina.kalwa@klimat.gov.pl w terminie do 17 lutego br. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację o dacie spotkania wraz z linkiem do wydarzenia.

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy