28 maja 2024

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS – 5.06.2024, PIAP, Al.Jerozolimskie 202

 

ZAPROSZENIE

 

Szanowni Państwo,

 

Prezes Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów (FORS) Adam Małyszko, w porozumieniu z Panem Maciejem Szymajdą – właścicielem portalu polskiautohandel.pl, zapraszają osoby zajmujące się obrotem pojazdami powypadkowymi na robocze spotkanie, które odbędzie się w przyszłą środę tj.:

5 czerwca 2024r. w Warszawie o godz. 12.00

Podczas spotkania omówimy problemy związane z obowiązkiem rejestracji pojazdów uszkodzonych w terminie 30 lub 90 dni. Przedstawimy propozycje rozwiązań, które po akceptacji będziemy promować na wszystkich szczeblach administracji samorządowej, władzy wykonawczej i ustawodawczej oraz będziemy dążyć do jak najszybszej zmiany obowiązujących przepisów.

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia FORS w Centrum  Konferencyjnym PIAP na parterze (02-486 Warszawa, Al. Jerozolimskie 202).

Z uwagi na planowany lunch, poza tradycyjną kawą oraz ograniczoną liczbą miejsc, pokrycie kosztów wyniesie brutto 150 zł od osoby. Wystawiamy faktury VAT. Przewidywane zakończenie spotkania o godz. 16.00

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe do poniedziałku 3.6.2024 na adres biura: sekretariat@fors.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, ilości osób, nr NIP, nazwy firmy oraz telefonu kontaktowego.

 

Serdecznie zapraszam,

Adam Małyszko – Prezes FORS

 

 

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy