13 marca 2024

Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH – zapraszamy do Kielc w dniach 10-11.04.2024

Szanowni Państwo,

W kwietniu widzimy się w Kielcach. W dniach 10-11.04. odbędą się XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Stanowisko FORS znajdziecie Państwo w Hali F pod numerem 21.

W pierwszym dniu targów Stowarzyszenie FORS organizuje Konferencję informacyjno-szkoleniową oraz zaprasza Członków Stowarzyszenia na Walne Zebranie – tu spotykamy się w Centrum Kongresowym w Sali Konferencyjnej KAPPA (wejście nr 3). Udział w targach, konferencji oraz zebraniu jest bezpłatny. 

 

Szczegóły i zapisy poniżej w linkach:

Główna strona Targów Kielce EKOTECH

https://www.targikielce.pl/ekotech

  • Program Konferencji FORS

https://www.targikielce.pl/ekotech/wydarzenia-towarzyszace/konferencja-stowarzyszenia-forum-recyklingu-samoch

  • Rejestracja na Konferencję i Targi EKOTECH

Prosimy o rejestrację online, po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo wygenerowany kod dostępu do całych Targów Ekotech oraz konferencji FORS, który należy wydrukować i zabrać ze sobą

https://www.targikielce.pl/ekotech/wydarzenia-towarzyszace/zglos-udzial-w-konferencji

  • Rejestracja udziału w Walnym Zebraniu

https://fors.pl/formularz-zgloszeniowy-10-kwietnia/

 

W przypadku dodatkowych pytań, problemów z rejestracją na targi lub konferencję oraz zebranie prosimy o kontakt z sekretariatem FORS: sekretariat@fors.pl  tel. 602 78 70 78

Dołącz do nas

Członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów można zostać w każdej chwili. Zasady są proste: należy wypełnić jedną z trzech deklaracji członkowskich. Po podjęciu stosownej uchwały przez Zarząd, kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia. Sekretariat przypomina o zapłaceniu składki przez wysłanie noty statutowej pod koniec każdego kwartału.

Dowiedz się więcej

Partnerzy